ENSRTÜ 2023 aasta kalendri fotokonkurss!

NB! Enne fotode saatmist tutvu konkursi reeglitega!

Fotol peab olema kujutatud Eestis elav Nova Scotia retriiver/retriiverid. Inimesed võivad fotol olla juhul, kui näidatakse koostööd või sidet omaniku ja koera vahel (töö, treening vms). Eelistatud on fotod millel on tollerit kujutatud temale omases keskkonnas, liikumises või tegelemas mõne harrastusega.

Foto juurde tuleb lisada autori nimi ning fotol oleva koera ametlik nimi ja omaniku nimi. Konkursile võib esitada vaid enda tehtud fotosid. Üks autor võib esitada kuni 3 fotot.

Esitatud foto suurus peab olema vähemalt 1MB ning formaat .jpg, .jpeg või .png. Esitatud fotod peavad olema horisontaalses paigutuses (landscape).

Fotode esitamine:

Fotod tuleb saata e-posti aadressile hiljemalt 11. november 2022

Fotode esitamiseks võib saata ka lingi fotode veebiaadressile (nt. Google drive vms).

Konkursile esitatud reeglitele vastavatest fotodest valivad korraldajad välja parimad ning need fotod lisatakse ENSRTÜ Facebooki lehele kõigile vaatamiseks ja hindamiseks (hiljemalt 14.november 2022). Täpsemad tingimused kalendrisse pääsemiseks ja hääletamiseks avaldame hääletamise väljakuulutamisel.

Konkursil osalevate fotode autorid ja koerte nimed avaldatakse peale hääletuse lõppu

NB! Korraldajad jätavad endale õiguse mitte lubada konkursile hindamiseks pilte, mis on madala kvaliteediga, vales formaadis või millega ei kaasne reeglites nõutud informatsiooni.

Fotosid esitades annab autor ENSRTÜ-le loa fotosid tasuta kasutada ühingu kodulehel, Facebooki lehel ning Facebooki ürituste juures.